Odmień swoje spojrzenie

na siebie i innych, z pomocą Kubusia Puchatka, Tygryska, Królika i Osiołka!

Poznaj swój KOLOR OSOBOWOŚCI

 i dowiedz się:

 • dlaczego zachowujesz się tak, jak się zachowujesz
 • dlaczego inni czytają Cię jak otwartą księgę i mają na Ciebie wpływ a ty nawet o tym nie wiesz
 • jak samemu wywierać wpływ na innych
 • jak mieć pewność, że pracujesz na dobrym dla Ciebie stanowisku
 • jak sprawdzić z kim pracujesz w Twoim zespole i jak być lubianym
 • jak radzić sobie z wrednym szefem, z którym ciągle masz problemy
 • jak poradzić sobie w domu i w rodzinie aby uniknąć kłótni i milczących dni

Czy spotkałeś(aś) się z tymi kolorami i określeniami:

CHOLERYK

Kolor czerwony

SANGWINIK

osobowość żółta

FLEGMATYK

osobowość zielona

MELANCHOLIK

typ niebieski

A znasz takie zachowania i postawy?:

Krzyczy na wszystkich i dba tylko o tzw. "sukces"

Znasz ludzi, dla których najważniejsze jest osiągnięcie celu? Którzy wydają się chamscy? Którzy chcą dowodzić i nie słuchają innych? Którzy łatwo się irytują wpadając czasem w wielką złość? Denerwują Cię i złoszczą? A wiesz, że być może ta złość jest w Tobie a nie w ich zachowaniu?

W ogóle go nie ma, nic nie mówi, siedzi w pokoju i nie wiadomo co tam robi?

Są tacy ludzie, których jakby nie było. Siedzą w odosobnieniu, nic nie mówią, czasem się uśmiechną, ale z reguły są obojętni, nie chodzą na piwo, nie lubią imprez. Myślisz, że to samoluby, lenie i sztywniaki. Czy na pewno? A może ty tylko różnica w Waszych kolorach?

Pajac i trefniś?

Wiecznie zadowolony, wiecznie uśmiechnięty, głosi te swoje farmazony o szczęściu, radości, że wszystko zależy od Ciebie, że możesz wszystko?

A jednocześnie nie potrafi przyjść punktualnie na spotkanie ani oddać projektu o czasie. A jak ma coś zrobić za chwilę to ta chwila trwa tydzień albo miesiąc. Mógłby się ogarnąć? A co jeśli bez niego będzie nudno, smutno i drażliwie

Wiecznie niezadowolony krytykant

Zawsze mu się coś nie podoba, zawsze coś jest nie tak, nigdy nic nie jest dostatecznie dobre, zawsze się czepia. nic nie mówi, a potem strzela focha i się nic nie można dowiedzieć. Wszystko co on wymyśli to jest super i najlepsze, a inni to dno i metr mułu. Ni idzie z nim wytrzymać? A co, jeśli bez taakiego człowieka rozleci się Twój zespół?

Cześć

Mam na imię Dariusz Kowalski o od 18 lat zajmuję się psychologią człowieka i binzesu opartą o NLP

Nie będę Ci za wiele marudził o sobie, powiem Ci tylko, że kolory osobowości to było moje pierwsze szkolenie, z jakim się spotkałem i wywarł na mnie tak wielki wpływ, że ukończyłem studia podyplomowe z zakresu psychologii coachingu i NLP, a także kurs NLP u samego twórcy Johna Grindera, zakończony certyfikatem trenerskim.

No i co z tego? To z tego, że dzięki temu od lat pracuję z firmami wdrażając turkus i pokazuję, jak się w nim odnaleźć. Jak jako pracownik zadba o swój wizerunek, jak zrozumieć szefa i kolegów z pracy, jak budować trwały związek oparty o wzajemny szacunek i miłość.

I jak to wszystko robić za pomocą 4 kolorów osobowości, bo to jest najważniejszy moim zdaniem kurs ze wszystkich kursów i od niego powinien zacząć każdy.

A żeby nie było, że ściemniam, to tu jest j i mój dyplom.

Ale jak znajomość kolorów osobowości ma zmienić moje życie?

01


Krok 1 - poznajesz wszystkie 4 kolory osobowości, typowe zachowania, wszystko, co dotyczy charakteru człowieka każdego koloru, skąd biorą się zachowania i jak kumulują się i ujawniają emocje

02


Krok 2 - poznajesz swój kolor osobowości, a właściwie mix kolorów i zaczynasz rozumieć siebie i swoje własne zachowania i reakcje oraz to, jak Ty ujawniasz i kumulujesz emocje

03


Krok 3 - pytasz innych ludzi, jak widzą Ciebie, bo to, co opiszesz w kroku 2 to niestety często jest tylko Twoja subiektywna opinia o sobie a inaczej postrzegają Cię inni, a ty o tym nie wiesz.

04

Krok 4 - łączysz kropki, łączysz zachowania z ich przyczynami i zamiast skupiać się na ciągłym zastanawianiu się "co robię źle" wiesz to już i nie musząc się nad tym zastanawiać stosujesz metody z tego kursu by żyć zgodnie ze swoimi wartościami i nikogo przy tym tym nie złościć

Przedstawiam Ci kurs

4 KOLORY OSOBOWOŚCI

Czyli to, czego nie wiesz o sobie i innych, ale chcesz się o tym dowiedzieć.

A pomogą Ci w tym nie kto inny jak Kubuś Puchatek, Królik, Osiołek i Tygrysek. Czy to jest naprawdę taki infantylny kurs, że będę czytał o Kubusiu Puchatku?

O tym przekonać musisz się już osobiście, a le gwarantuję, że to jest (moim zdaniem) najlepszy kurs o kolorach osobowości, w jakim miałeś(aś) okazję uczestniczyć.

Jakie moduły i lekcje znajdziesz w kursie?

Moduł 00.

Wprowadzenie
 • Krótkie wprowadzenie na temat tego, o czym jest ten kurs.

1  lekcja

5 minut video

Moduł 01.

Omówienie kolorów osobowości
 • Typ czerwony
 • Typ żółty
 • Typ zielony
 • Typ niebieski
 • Porównanie emocji dla wszystkich typów (HIT)

5 lekcji

30 minut video

Moduł 02.

Jak postępować z każdym z typów osobowości
 • Jak podejmują decyzje i kiedy uważają decyzje za dobre 
 • Co ich motywuje a co demotywuje, jakie prace i czynności sprawiają im przyjemność
 • Jakim być dla nich szefem i w jakich rolach w firmie ich obsadzać (i wiele innych)

10 lekcji

90 minut video

Moduł 03.

Praktyczne ćwiczenia tworzenia własnego profilu osobowego
 • Budowa profilu stanowiska, na którym pracujesz
 • Twój profil osobisty w domu i w pracy i skąd się biorą różnice
 • Jak Cię widzą inni, czyli Twój profil osobisty oczami innych osób
 • Podsumowanie, czyli co Ci dają profile, które stworzyłes(aś)

5 lekcji

50 minut video

Moduł 04.

Praktyczne ćwiczenia w budowie mapy osobowościowej zespołu
 • Jak przeprowadzić analizę zespołu i co z niej wynika dla jego szefa
 • Jak budować zespół na podstawie sporządzonego profilu

1 lekcja

15 minut video

Moduł 05.

Zakończenie
 • Dodatek - kryteria oceny koloru osobowości w skali 1-10
 • Po co Ci w życiu znajomość kolorów osobowości
 • Zaproszenie do rozszerzenie tematu - "15 Metaprogramów Decyzyjnych"

2 lekcje

12 minut video

Ile to kosztuje?

zł.

177.77

raz na zawsze

100% od zaraz, czyli...

... wszystkie lekcje dostępne są od zaraz, płacisz jeden raz i masz dostęp do kursu na zawsze ze wszystkimi jego aktualizacjami

Jaką dajesz GWARANCJĘ na kurs?

Nie daję ŻADNEJ!!!  Możesz sprawdzić mnie na Facebooku czy LinkedIn, możesz wejść na mojego bloga, możesz sprawdzić, dla ilu firm prowadziłem, szkolenia i czy warto dokonać zakupu.

Ten kurs w regularnej cenie kosztuje 177zł. brutto, czyli zapewne mniej niż wlewasz przy tankowaniu samochodu do baku.

I jest jeszcze coś - wiara w siebie i wiara w to, że zrobię przerobię kurs, wykonam zadania i będę miał z tego korzyści. Więc najczęsciej pytanie "jaką dajesz gwarancję" to pytanie "czy zagwarantujesz mi, że osiągnę po tym kursie rezultaty. A to jest pytanie o gwarancję dla Ciebie na Ciebie. A Ty nie jesteś pralką, żebym dawał Ci na Ciebie gwarancję.

Gwarancją tego kursu jesteś Ty sam(a). Jeśli tka gwarancja to dla Ciebie za mało to nikt nie da Ci lepszej.

Najczęściej zadawane pytania:

O zawartości kursu

Takich kursów jest wiele - dlaczego akurat mam kupić od Ciebie?

Masz rację, nie musisz kupować ode mnie. A kursów również znajdziesz pod dostatkiem. To czego nie znajdziesz gdzie indziej to analiza wykorzystania kolorów osobowości z nastawieniem głównie na Twoją pracę zawodową. Nie znajdziesz też gdzie indziej arkusza zadań z analizą krok po kroku swojej własnej osobowości w 4 odsłonach. W żadnym innym kursie nie znajdziesz tego, co zajdziesz w modułach 3 i 4. I nigdzie nie znajdziesz też skondensowanej wiedzy na temat tego, co w module 2, czyli jak wywierać wpływ na poszczególne kolory.

Ale oczywiście decyzja należy do Ciebie i nie będę Cię przekonywał.

Czy dużo jest w tym kursie ćwiczeń?

Całkiem sporo. Zaczynają się od modułu 3 i 4. Są kompletnym kompendium, w jaki sposób analizować swoją osobowość i co z niej wynika. Ten kurs to skonsolidowane, całodniowe szkolenie stacjonarne, które robiłem i wciąż robię dla firm wraz z wnioskami z programów doradczych poszkoleniowych przeprowadzanych z pracownikami firm. Czyli ta, jest sporo ćwiczeń, ale mogę Ci zagwarantować, że ich wykonanie odmieni Twoje życie i nie są to czcze klikbajtowe przechwałki.

Czy mogę nie robić ćwiczeń?

Oczywiście, możesz nie robić ćwiczeń i potraktować kurs jako encyklopedyczny dostęp do wiedzy. Jesteśmy dorośli, nie będę Cię do niczego zmuszał :)

o Gwaracjach

Czy dajesz gwarancję zwrotu pieniędzy jeśli mi się kurs nie spodoba?

Nie udzielam takiej, ani żadnej innej gwarancji. To trochę tak jak w restauracji. Szef kuchni ma doświadczenie i serwuje doskonałe potrawy, jednak nie każdemu muszą one smakować i nie wszyscy będą zachwyceni. A czy jest możliwość zamówienia dania tylko wtedy keidy otrzymasz gwarancję, że zapłacisz jak będzie Ci smakowało? Nie ma. Z tym kursem jest podobnie. Kosztuje w cenie regularnej 177zł, a w wyjątkowych okazjach jednorazowo (na stronie czy po zapisie na listę adresową) mona go kupić za 77 czy 97zł. Więcej kosztuje obłsuga zwrotów i wystawianie faktur korygujących niż wartość kursu.

Czyli mówiąc krótko - nie masz gwarancji, poza taką, że to ja jestem autorem tego kursu, a to sporo znaczy.

A jakie gwarancje dajesz?

Żadnych. Najczęściej takie pytanie o gwarancję to przenoszenie odpowiedzialności na trenera za wyniki osiągane przez uczestników szkoleń. A obaj, oboje zdajemy sobie sprawę z tego, że ode mnie nic nie zależy. Ja przekazałem Ci moją 25 letnią popartą doświadczeniem wiedzę. Doświadczenie i firmy, z którymi współpracowałem możesz sprawdzić tutaj. Wiec wszystko to to najlepsza, co mogę Ci dać.

Ale to od Ciebie zależy, czy rzetelnie podejdziesz do tego kursu, przerobisz wszystkie lekcje uczciwie względem siebie jedna po drugie i wykonasz zadania z kursu. Wtedy - i tego jestem pewien - Twoje życie się znacząco zmieni, a przynajmniej zmieni się postrzeganie siebie i ludzi. Ale to zależy tylko od Ciebie, nie ode mnie

Ale inni dają gwarancję zwrotu.

Zgadza się. Ogólnie zauważyłem tendencję, że im gorszy i słabszy materiał szkoleniowy tym większe gwarancje. Wynika to z tego, że 50% osób, które kupują kursy nawet ich nie otwierają, a to już daje możliwość sprzedania czegokolwiek, bo i tak się zarobi. No i przy cenie rzędu 177zł. rzadko komu chce się składać reklamacje. A to skutkuje tym, że autorzy dają gwarancję.

Ja nie daję. Możesz zatem wybrać kogoś innego z gwarancją zwrotu pieniędzy, albo mnie bez żadnej gwarancji. A skoro nie daję gwarancji a i tak sprzedaję, bardzo różniąc się od konkurencji, to czy to coś znaczy? Oczywiście że tak, i dobrze wiesz, co to znaczy.

o motywacji

Zmotywuj mnie, przekonaj do zakupu.

Nie ma takiej opcji. Jeśli sam(a) nie czujesz potrzeby zakupu to nic tu o mnie. Nie zależy mi na tym, żeby wcisnąć Ci coś, czego nie potrzebujesz. Jak zapłacisz 177zł. i odejmę od tego VAT i podatek od firmy, a potem raz jeszcze podatek dochodowy aby wypłacić pieniądze ze spółki to zostaje mi z tego niecałe 100zł. I mm Cię jeszcze przekonywać? Albo czujesz wewnętrznie, że Ci to potrzebne, albo nie kupuj. Ja zrobiłem swoją robotę publikując ten kurs.

A skąd ma wiedzieć, czy tego potrzebuję?

Zdarza się, ze denerwujesz się, powiesz coś głupiego komuś bliskiemu a potem Ci z tym źle? Że wkurza Cię ktoś z pracy i uważasz, że nie szanuje Ciebie bo spóźnia się na spotkania? Albo że to jakiś żartowniś, który nic nie bierze na poważnie i nie można na nim polegać? Albo złościsz się na swojego kierownika i uważasz, że jest zwykłym chamem?

To jeśli tak jest to to jest gwarancja, że potrzebujesz przerobić zagadnienia z tego kursu. Bo dzięki temu przestaniesz się złościć na ludzi i spojrzysz na nich innym okiem. Spokój wewnętrzny i poczucie wewnętrznej wartości - to coś co znajdziesz w tym kursie.

A dam radę przerobić ten kurs i uzyskać rezultaty?

Ta odpowiedź na ostatnie pytanie jest prosta. Dasz. Chyba, że stchórzysz i wystraszysz się samego siebie, albo tego jak Cię widzą koledzy z pracy. Zadania pogłębiające wiedzę są bardzo łatwe, ale też wymagają systematyczności. No ale - raz jeszcze powtórzę - pytanie czy dasz radę to nie jest pytanie do mnie.

Czas na decyzję - kupić lub nie kupić...

zł.

177.77

raz na zawsze

100% od zaraz, czyli...

... wszystkie lekcje dostępne są od zaraz, płacisz jeden raz i masz dostęp do kursu na zawsze ze wszystkimi jego aktualizacjami

>