Zrób taki Live na Facebooku  że zbieleją innym oczy

I zarabiaj od 97 do 397zł na każdym 15-minutowym livie.

Gadająca głowa nie budzi zainteresowania. Gadająca głowa plus slajdy, plus pokaz na żywo na ekranie - budzą pożądanie i sprzedają. Zostań Live Ninją!

Czy wiesz co robi największe zasięgi na Facebooku? I najlepiej sprzedaje? Live'y...

A dlaczego ludzie boją się live'ów i twierdzą, że nic im nie dają? Bo robią je zwyczajnie z telefony, tak jak setki i tysiące innych.

Wyobraź sobie, że sprzedajesz gruszki. Dobre takie. Słodkie, dojrzałe, ręcznie zebrane z drzewa. Myślisz sobie - ale mi obrodziło w tym roku. Puszczę live'a, pokażę ludziom, jakie mam gruszki, live'a zrobię przed kolacją, to jak zobaczą to się rzucą na te moje super gruszki jak na wyprzedaży w Czarny Piątek.

Robisz live'a a tam... nic. Gadałeś przez godzinę i nic się nie wydarzyło. Ktoś tam kupił, ale raczej słabiuteńko.

Patrzysz na Fejsa a tam na Twoim wallu jeszcze cztery takie same live'y. Wszystkie z telefonu, każdy ma gruszkę w ręce, wszystkie takie same, tylko gadające głowy inne.

Nawet ich nie słuchasz, bo Facebook włączył Ci odtwarzanie bez dźwięku, więc rzucasz tylko okiem ze stwierdzeniem "o fajna gruszka" i przewijasz dalej. 3 sekundy później już o niej nie pamiętasz.

Zrób LIVE inny niż wszystkie. WYRÓŻNIJ się. Albo giń w tłumie. OTO SCHEMAT.

Co jest potrzebne do dobrego "streamingu" czyli przekazu live? Czyli zwyczajnego, Facebookowego "lajwa"?

Oto schemat punkt po punkcie jak taki live:

 • 1. Scena wstępu - zegar odliczający do 30 sekund do zera, aby dać ludziom szansę do dołączenia do Twojego live'a. Na scenie oprócz zegara koniecznie dwie rzeczy:
 •   =>Tytuł live'a, napisany wielkimi literami na ekranie. Pamiętaj, aby tematyka była wąska i dotyczyła tylko jednego problemu.
 •   =>Twoje zdjęcie wraz z podpisem lub dyskretnym logo czy to prywatnym, czy firmowym, najlepiej w prawym górnym rogu.

 • 2. Scena przywitania - obraz "Tylko Ty", gdzie ludzie widzą Cię z kamery Twojego komputera lub laptopa. Oprócz tego na scenie, gdzieś w prawym górnym rogu dyskretne logo marki, które czyni Cię rozpoznawalnym

 • 3. Scena zainteresowania - poprzez pokazanie agenty spotkania na żywo. Pokaż tutaj ekran prezentacji, na którym wypunktujesz 3-5 puntktów spotkania. Wszystkie mają być super rozwiązaniem problemu uczestnika live, Taka scena składa się z:
 •   => Obrazu z Twojej kamery w prawym górnym lub dolnym rogu ekranu (może też być lewy, ale mocno polecam prawy górny - tam najczęściej kierowana jest uwaga oglądających, więc naturalnie buduje to zaufanie)
 •   => Przechwyconego okna prezentacji

 1. Scena uniwersalna angażująca - wplataj ją w live co najmniej raz na 5 minut. Scana składa się z:
 •   ==> Przekazu z Twojej kamery - ludzie mają Cię widzieć
 •   ==> Zapytania "jak mnie słychać, napisz proszę w komentarzu "super", "dobrze" albo "do kitu"
 •   ==> Zapytania - jak Wam się podoba, proszę oceń od 1 do 10
 •   ==> Wezwania do udostępnienia - hej, robię te livy za free, udostępnij proszę ten live, albo stronę, którą właśnie masz w linku pod spodem, a dostaniesz ode mnie wyczerpującą odpowiedź i bonusa ( jeśli takowego możesz dać)

 • 4. Scena rozwiązania problemu - a właściwie następujące po sobie sceny. Tak scena składa się z:
 •   => udostępnienia pulpitu komputera, gdzie pokażesz społeczny dowód słuszności, że taki problem faktycznie istnieje
 •   => udostępnienia okna prezentacji, gdzie podasz jak go rozwiązujesz
 • ponownego udostępnienia ekranu, gdzie pokażesz zastosowanie Twojego rozwiązania
 •   => okna kamery, gdzie pokażesz się ludziom uśmiechnięty i podsumujesz problem numer 1, a potem powtórzysz to samo dla drugiego i trzeciego przykładu problemu.

 • 5. Scena podsumowania - znów scena taka, jak scena zainteresowania, gdzie podsumujesz spotkanie

 • 6. Scena CTA - scena, gdzie jesteś Ty widoczny w kamerze i płynne przejście do okna prezentacji, gdzie pokażesz, czego oczekujesz od uczestników i co mają zrobić dalej, aby uzyskać jeszcze więcej, niż dostali na live.

Nie tylko FACEBOOK. Jest jeszcze YOUTUBE.

Tak, mało kto wie i mało kto używa. Ale da się robić live'y na YouTube. Platforma w Polsce prawie nie wykorzystywana, a u mnie już ponad 50% klientów przyszło do mnie czy to z YouTube, czy to z videomarketingu.

Więc warto czasem zrobić live na YouTube, bo wiesz, kto jest pierwszy ten wygrywa Internety :)

A live na YouTube robi się dokładnie tak samo jak live na FB. Jota w jotę, kropka w kropkę. Nie ma żadnej różnicy, jedyne, co trzeba wiedzieć, to gdzie znaleźć taki długi tekst, który nazywa się KLUCZ STREAMINGU :)

Czego POTRZEBUJESZ aby przygotować i przeprowadzić taki #DobryLive? TRZECH RZECZY...

Programu, który umożliwi komponowanie scen i ich nadawanie do internetu na Facebook i Youtube

Umiejętności obsługi tgo programu, co dla osób, które nie są "technicze" bywa bardzo trudne

Możliwości poćwiczenia, przeprowadzenia livów testowych i dostania opinii, co poszło dobrze, a co można jeszcze poprawić

Nie rób tego banalnego błędu - NIE BĄDŹ JAK INNI, tacy sami.

Pewnie słyszałeś(aś) zasadę "Nicea albo śmierć", za którą politycy chcieli umierać :)

Podobna zasada obowiązuje w Internecie. Jak myślisz, ile osób na raz prowadzi live'y, które dla przeciętnego "Fejsowca" są dokładnie takie same? Nie wiesz - popatrz na mapę.

To jest mapa livów w państwach takich jak Kambodża, Wietnam, Tajlandia. To już możesz sobie teraz wyobrazić, co dzieje się w krajach zachodnich, jak USA czy Europa, i co dzieje się oczywiście w Polsce.

No to co, dalej masz ochotę na zwykłe live'y ze smartfona? Czy może już wiesz, że zasada, o której mówiłem jest kluczowa?

WYRÓŻNIJ SIĘ, albo zgiń (w tłumie)

Wiesz, że od kiedy rozpocząłem robić live,y w ten sposób, to zasięgi rosną, ludzie się angażują, a sprzedaż rośnie? Nawet jeśli nic jeszcze nie sprzedajesz, to sprzedajesz swoją markę. A to jest bezcenne, bo jeśli kiedyś przyszłoby Ci do głowy zarabiać w sieci, to jak myślisz, co jest najważniejszym produktem do sprzedaży?

Ty sam, Ty sama, Twój profesjonalny wizerunek.

A jeśli już sprzedajesz, to przecież nie będę Ci tłumaczył, jak bardzo ważny jest dobry live, aby sprzedaż produkt czy usługę. Jeśli zrobisz go dobrze, według schematu, który podałem Ci u góry to będzie się działa magia.

 • check
  Ludzie będą się angażowali. No a wtedy rosną zasięgi. Jak rosną zasięgi, to rośnie wszystko to, na czym Ci zależy. Przecież po to masz Facebooka, żeby robić zasięgi.
 • check
  Lajki i udostępnienia. Zbierasz lajki, udostępnienia, fanów. Czyli wszystko to, na czym Ci zależy, wszystko to, co powiększa sprzedaż
 • check
  Sprzedaż, sprzedaż, sprzedaż. Jeśli sprzedajesz, masz produkt, usługę czy szkolenia VOD - wtedy z każdego 15 minutowego, dobrze zrobionego live'a możesz zarobić od 47 do kilkuset złotych, lub nawet kilku tysięcy, bo ludzie po livie będą się z Tobą kontaktować.
 • check
  Budujesz rozpoznawalność siebie jako marki. Od kogo ludzie kupują? Od tych, którym wierzą i ufają, że zmienią ich życie, że dzięki zakupowi zrobią "jeden wielki krok dla ludzkości", przy czym w tym przypadku "ludzkością" jest Twój klient.

Co da Ci dziś najwięsze zasięgi na Facebooku? Video marketing, czyli FILMY I LIVE'y

Wiesz, czemy Facebook tak lubi live'y i daje im takie fory? Bo Facebook chce zgarnąć wszystko. A jest szczególnie słaby w wideo. Tu króluje Youtube i Vimeo. FB jes w szarym ogonie.

Więc zachęca i będzie zachęcał na okrągło jeszcze przez kilka dobrych lat, aby umieszczać filmy bezpośrendion na Fejsie.

Dlatego czy chcesz, czy nie chcesz...

... musisz robić LIVE'y

Wystarczy miesiąc prowadzenia live'ow aktywnie, po 2 -3 razy w tygodniu, aby ruch na fanpagu wzrósł 10-krotnie. A potem to już lawina, pędząca kula śnieżna.

Podczas live'ów najłatwiej ludzie wchodzą w interakcje - komentują, zadają pytania. A przecież dość łatwo za pomocą bota możesz tych ludzi "przechwycić" na swoją listę, aby stali się Twoimi klientami.

Ale ja się boję i nie znam się na tych wszystkich "technikaliach"

Wiesz, ze to jest najczęstsza przyczyna, przez którą ludzie rezygnująz live'ów? Bo z telefonu nie ma sensu ich robić, wszystkie są takie same i nic nie dają. A jak mam robić z komputera, te wszystkie ustawienia, programy, jak nad tym zapanować...

Strach przed tym jest w pełni uzasadniony i masz pełne prawo do obaw. Wszyscy tak mają, nawet ja. Kiedy zaczynałem przygodę z live'ami, czyli streamingiem na żywo, to miałem pełne gacie. Nie wiedziałem, jaki program wybrać, jak go skonfigurować, jak pokazać ekran, jak nie pokazywać pulpitu, ale jednocześnie pokazać prezentację, jak zaprosić do live'a kogoś na rozmowę, albo jak zrobić Live na YouTube.

No i nie było wtedy niestety żadnych kursów on-line, żadnych specjalistów, ekspertów, którzy mogliby mi w tym pomóc. Dziesiątki dni zniechęcenia, eksperymentów i odkładania na później, kiedy nie mogłem czegoś znaleźć.

Tak, NIE MUSISZ się o nic martwić. Wszystko masz na srebrnej tacy, z parasolką i wykałaczką.“Facebook and YouTube Live XXL Ninja”

angle-down

To taki kurs, który przetestowałem na swoich córkach.

One siedzą na Fejsie na okrągło, ale wiesz, techniczne to nie są. Ale dały radę, obejrzały film i bez problemu zrobiły swoje live'y. Więć wniosek mi się nasuwa, ze to jest #DobryKursOnLine :)

Facebook and YouTube Live XXL Ninja: Wszystko, czego Ci potrzeba, aby robić takie rzeczy, że będą Cię pytali "Ty, ale bajer, jak ty to k....a robisz".

Część 1

 • 1
  OBS Studio - jak zainstalować i skonfigurować: Największy problem. Jak wybrać software, skąd go wziąć, jak zainstalować, 
 • 2
  Scena "Ja": Jak ustawić scenę, na której będziesz tylko Ty.
 • 3
  Scena "ekran": Jak ustawić udostępnianie ekrany, aby pokazać realne problemy na żywo
 • 4
  Scena "ozdobniki": Jak dodać logo, grafiki, rysunki itp. Pełna profeska.
 • 5
  Scena "wywiad z Ekspertem": Jak zrobić live na dwie osoby, z użyciem Skypa tak, aby zaskoczyć widzów na maksa.
 • 6
  Live na Facebook'u: Jak zrobić live na profilu prywatnym, aby go nikt nie widział (testy), jak zrobić live na grupie
 • 7
  Live YouTube: Jak zrobić live na YouTube, jak to wszystko poustawiać
 • 8
  Grupa wsparcia: Dostęp do grupy, gdzie możesz do woli robić live'y, zadawać pytania, ale co ważniejsze - otrzymywać odpowiedzi i testować #LiveŻycia

Część 2 - dla zaawansowanych

 • 1
  Jak puścić live na fanpagu: Dwa sposoby i gdzie umieścić link do strony zewnętrzej, czy w opisie, czy w komentarzu i czym to skutkuje
 • 2
  Scena "Licznik": Jak zrobić licznik, który będzie odliczał od 30 do 1 co sekundę i co musi się na nim znaleźć. No i jak go uruchomić..
 • 3
  Jak nagrać video z pomocą OBS: Boisz się występu na żywo, bo się denerwujesz, że coś pójdzie nie tak? Jest i na to sposób. Pokażę Ci, jak nagrać live bez jego puszczania na żywo, a potem zrobić z tego film i puścić na żywo tak, aby nikt się nie zorientował, że to leci film. Nawet Facebook tego nie rozpozna.
 • 4
  Własna strona webinarowa: Już nie będziesz musiał płacić za pokoje webinarowe. Zbudujesz sobie własny, z filmem i czatem, jak w profesjonalnych pokojach.
 • 5
  Scena "dwie kamery": Jak zrobić live jeszcze bardziej profesjonalny. gdzie będziesz występować w dwóch kamerach. Jedna - zbliżenia, druga - szerszy plan. Takie live'y robią wrażenie :)
 • 6
  Live przed flipchartem: Jeśli jesteś trenerem, to fajnie wygląda, kiedy podczas liva pokazujesz rzeczy na flipcharcie, tak jak podczas stacjonarnego szkolenia.
 • 7
  Jak nagrać live w trakcie: Jeśli masz odpowiednio szybki komputer to w trakcie transmisji możesz jednocześnie zapisywać swoją prezentację. Masz od razu gotowy film do użycia jak tylko chcesz.
 • 8
  SUPER BONUS - jak zgrać na dysk dowolny film z FB: Bo jak masz nieco słabszy komputer i nie daje rady nagrywać i nadawać jednocześnie, to potem możesz łatwo ściągnąć film z FB do siebie na dysk. I to nie tylko swój :)
 • 9
  Wolny komputer - jest i na to rada: Jak ustawić OBS Studio, aby dało się robić live'y nawet na słabym komputerze.

Nie wierz na słowo, zobacz, jakie są opinie innych o mich kursach:

Dokonałeś niemożliwego - dziękuję Maestro

Byłem głupi :) dopóki Ciebie nie poznałem i nie pracowałem z Tobą, a teraz sprzedaż idzie z automatu. Dokonałeś niemożliwego - dziękuję Maestro.

PAWEŁ SOWA  //  Trener

Kompleksowa wiedza...

Szkolenie to jest mastermindem samo w sobie poprzez swoją prostotę oraz merytoryczność podjętych zagadnień. Kompleksowa wiedza :)

DAWID DĄBEK  //  Manager

Zacznij robić LIVE'Y jak PRO, Zero Ryzyka, 90-Dni na zwrot, a cena jak za lizaki :)

Twój ruch. Jeden live i masz zainwestowane pieniądze z powrotem.

Basic Live Ninja

Wersja podstawa


 • check
  OBS Instalacja
 • check
  Sceny "ja", "udostępnianie ekranu", "wywiad z expertem", grafika na scenach
 • check
  Live na profiluy prywatnym i na grupie FB, live na YouTube

177,- zł. 97,- zł.

90 dni gwarancji

Super Live Ninja

Dla zaawansowanyyh


 • check
  Fil z licznikiem
 • check
  Live z wcześniej nagranego filmu i dowolnego innego
 • check
  Live na dwie kamery i scena z flipchartem
 • check
  Nagrywanie z OBS, ściąganie filmów z FB, ustawienia dla słabych komputerów

177,- zł. 97,- zł

90 dni gwarancji

Live Ninja XXL

Obie wersje w pakiecie


 • check
  Basic Live Ninja
 • check
  Super Live Ninja
 • check
  Oba kursy w jednym pakiecie dużo taniej

377,- zł. 99,- zł

Bo w torbę się nie zmieści :)

90 dni gwarancji

100% Gwarancji Satysfakcji, 90 dni.

Na 90 dni. Tak jest. Cały kurs trwa 8 dni i jest podzielony na logiczne sekcje. Jak go skończysz to wystarczy, żeby Cię ludzie na live;ach pytali, jak je robisz. Nawet, jak się nie zajmujesz e-marketingiem to możesz sprzedać taką poradę za więcej, niż ten kurs.

Ale gdyby najechali nas Marsjanie, Mark Zuckerberg ogłosił zamknięcie Facebooka, albo z nieba zaczęły lecieć stówy, to masz moją 100 gwarancję, ale nie taką "a wezmę sobie, najwyżej oddam"

Zwracam pełną kwotę po zrobieniu zadań, które są przypisane do lekcji. Robisz zadania, mówisz, że nie chcesz, ja oddaję pieniądze.

Spore ryzyko co? Faktycznie, czasem trafiają się nieuczciwe osoby, które próbują oszukiwać, ale na szczęści nie trafia się to u mnie. Bo wierzę ludziom :)

Więc jeśli zrobisz zadania i powiesz "oddaj kasę" to jeszcze tego samego dnia kasa wyląduje na koncie.

A dla pewności masz jeszcze kilka opinii, a co tam :)

Już namawiam znajomych...

Bardzo wartościowe. Wiedząc jak dużo mi to dało, już namawiam znajomych, Najwyższa klasa biznesowa.

GRZEGORZ GAWRON  //  Handlowiec, Orange

Najlepsze rzeczy...

Najlepsze rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałam na szkoleniu.

EWA GĄTARSKA  //  Business Partner, Handlowiec

Wiem, że możesz mieć wątpliwości "Czy dam radę robić LIVE"

I być może spodziewasz się, że będę Cię przekonywał, namawiał, straszył Ukraińcami, jak nie kupisz, albo tym, że jedyna szansa przejdzie Ci koło nosa i zdechną Ci wszystkie krowy.

Nic takiego się nie stanie. Decyzja jest tylko w Twoich rękach.

Na Twoje poczucie wartości i tego, czy dasz radę, czy nie nie mam wpływu, więc teraz postaram się skutecznie Cię zniechęcić. Jeśli więc:

 • - czujesz, że nie ma szans, abyś powiedział(a) coś sensownego przed kamerą
 • - nie masz żadnych tematów, o których możesz opowiedzieć Twoim ludziom, czy przyszłym klientom
 • - obawiasz się, że poziom Twojej wiedzy jest kiepski
 • - nie chcesz i nie będziesz w przyszłości nic sprzedawać
 • - wiesz lepiej, że "to nie działa". "mój biznes jest specyficzny i to się nie sprawdzi", "Live'y na FB są dla gimbazy"
 • - nie wierzysz, że możesz na tym zarobić
 • - uważasz. że wystarczy kupić kurs i zostaniesz mistrzem

NIE KUPUJ. To będę wyrzucone w błoto pieniądze

Jeśli jednak:

 • - chcesz bez ryzyka nauczyć się, jak robić dobre live'y
 • - chcesz się przekonać, jak szybko zaczną Ci rosnąć zasięgi przy regularnym robieniu live'ów
 • - chcesz pozyskiwać nowych klientów za pomocą transmisji na żywo
 • - chcesz zbierać nowe lajki na fanpagu
 • - chcesz rozbudowywać grono znajomych
 • - chcesz stać się osobą rozpoznawalną na Facebooku
 • - chcesz uzyskać status eksperta bardzo niskim kosztem
 • - chcesz zostawić konkurencję z tyłu
 • - a przede wszystkim nie boisz się, że zjedzą Cię widzowie


Wtedy masz do wykonania ten krok, który jest niżej

Zacznij robić LIVE'Y jak PRO, Zero Ryzyka, 90-Dni na zwrot, a cena jak za lizaki :)

Twój ruch. Jeden live i masz zainwestowane pieniądze z powrotem.

Basic Live Ninja

Wersja podstawa177,- zł. 97,- zł.

90 dni gwarancji

Super Live Ninja

Dla zaawansowanyyh177,- zł. 97,- zł

90 dni gwarancji

Live Ninja XXL

Obie wersje w pakiecie377,- zł. 99,- zł.

90 dni gwarancji

Michael Jordan, najsławniejszy i najbogatszy koszykarz na świecie powiedział

"W pełni akceptuję to, że coś nie wychodzi. Każdemu czasem cos nie wychodzi. Jedyne, czego nie mogę zaakceptować, to braku podjęcia próby”

Bądź jak Michael Jordan i podejmij próbę. Widzimy się na profesjonalnych live'ach na FB i YT. Do zobaczenia w kursie.

P.S.: Jeśli zabrnąłeś tutaj szybko przewijając to polecam spojrzeć TUTAJTo się dzieje naprawdę

Copyright 2017, Company Name - Disclaimer

>