MATEMATYKA. Ja cię chromolę :(

Że niby co? Sprzedawca MUSI UMIEĆ LICZYĆ?

Byłem ostatnio na spotkaniu handlowców znanej firmy IT. Zjechali się z całej Polski. Sama śmietanka. Wszyscy najlepsi, i ci gorsi, i ci co się wstydzili swoich wyników. Każdy po kolei prezentował, co osiągnął, co może osiągnąć - wiesz: prognoza, pipeliny, plany sprzedażowe, CRMy itp.


Kiedy już wszyscy się wypowiedzieli. Wyszedł na środek taki jeden, co zawsze robił 100% planu. ZAWSZE!!!. I powiedział:

Wyliczyłem, że plan zrobię w 130%. Nie wierzyliście mi, oto mój wynik za kwartał: 127%. Łatwo to obliczyć. I wszystko da się przewidzieć!


Sorry, Winnetou. Sam sobie licz, nam to niepotrzebne.

Czy aby na pewno? Sprawdź się!

Pytanie 1.

Jaką masz skuteczność rozmowy handlowej? To znaczy ile rozmów musisz odbyć, aby zrobić jedną sprzedaż?

Pytanie 2.

Jaką masz skuteczność rozmowy handlowej? To znaczy ile rozmów musisz odbyć, aby zrobić jedną sprzedaż?

Pytanie 3.

Jaka jest Twoja średnia sprzedaż jednostkowa? Czyli dokładnie ile zarabiasz średnio na każdej sprzedaży?

Założę się o całe złoto z Marsa, że nie znałeś(aś) odpowiedzi na żadne pytanie.

Wiem, zaraz powiesz, że Ci to niepotrzebne, że to nie działa, że pierdołami się kapusty nie okrasi, że to kolejna biurokracja, że masz już CRMa i już cię szlag trafia, jak musisz tą cholerną papierkową robotę wypełniać i Ci to czas zabiera, a wynik się sam nie zrobi.


A wiesz, co faktycznie odróżnia tych handlowców, którzy realizują plany sprzedaży w 100% od tych, którzy za każdym razem martwią się, czy SIĘ UDA, czy dostaną dobrą premię, czy tradycyjną zjebkę na koniec okresu?

Oni WIEDZĄ!!!

Dokładnie wiedzą, ile muszą wykonać telefonów każdego dnia, ile muszą odbyć spotkań, ile pozyskać leadów w internecie, jaką mają skuteczność rozmów handlowych, na jakie obiekcje u jakich typów klientów najlepiej działają poszczególne odpowiedzi, ile muszą wysłać ofert na jedną sprzedaż i wiele, wiele innych.

A wszyscy Ci, co nie wiedzą, biegają trochę z taczką tak, jak ci goście u góry.


To jest nawet efektowne, często nawet efektywne, ale niestety rzadko kiedy daje spokój i pewność, że zarobisz tyle, ile potrzeba na godne życie

Co robić, o efendi? Co MUSZĘ wiedzieć?

MDIP

Ile musisz mieć czegoś, aby...

SP

Jak skuteczny musisz być w ... aby ...

MDIS

To samo co MDIP, ale dotyczy...

SRH

Znów skuteczność, ale tym razem ...

DLT

... liczba ... :)

MLT

Prawie jak DLT, ale daje większy obraz

RLT

To samo co DLT i MLT, ale znaaacznie więcej.

SWS

Prawie jak WSW, ale nie jest to Wewnętrzna Straż Wojskowa

PR

A tu Ci powiem jak kawę na ławę. To jest... Przychód Roczny

Ciekawość Cię zżera? No to proszę :)

MATEMATYKA handlowa

Absolutnie wszystko, co musisz wiedzieć, aby idealnie zaplanować swoją sprzedaż roczną, miesięczną, tygodniową czy dzienną a potem idealnie zrealizować plan tak, jak sobie założyłeś(aś)

97 zł. 27,- zł

Gwarancja 14 dni


Co Ci to da?

W sumie to za 27 zł. nie powinienem, Ci nawet specjalnie mówić nic więcej, tym bardziej, że masz na to 14 dniową gwarancje, ale zobacz, co ten mini-kurs dał mnie i wielu innym osobom i sprawdź, czy warto.

01

Święty spokój. Bo skoro wiesz, jak dokładnie zaplanować dzień, tydzień, miesiąc i rok, to nie musisz się o nic martwić. Mało tego. Z każdym kolejnym dniem, tygodniem i miesiącem zbliżasz się do perfekcji korygując te wszystkie wskaźniki i dokładnie poznając swoje możliwości i zawartość portfeli klientów :)

02

Godziwe zarobki.  Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem, czy pracownikiem, czy pracujesz na etacie, czy dorywczo - jeśli dobrze wiesz na co Cię stać (a zapewniam Cię, że sprzedaż to głównie statystyka) to zarabiasz nie tyle, ile możesz, ale tyle ile chcesz, choć oczywiście sama znajomość "matematyki handlowej" nie zrobi z Ciebie milionera, na to nie licz.

03

Czas dla siebie, bliskich i przyjaciół. Te kilkanaście wskaźników sprawi, że znajdziesz czas na to, na co go do tej pory nie masz. Bo kiedy jest niepokój - nie ma nawet chęci na wolny czas, na spacer z żoną do kina czy restauracji, na wypad na ryby z synem, na imprezę z kumplami, na babski wieczór.


Ale kiedy potrafisz wszystko zaplanować - wtedy okazuje się, że znajdzie się jeszcze czas na fryzjera, kosmetyczkę, pomalowanie paznokci, triathlon czy piwo...

04

Systematyczność i samodyscyplina.  Liczby uczą systematyczności. Bo jeśli będziesz dokładnie wiedzieć, że 3 spotkania dziennie pozwolą ci zrobić plan 100000zł na rok dochodu, to zaplanujesz, i umówisz, i odbędziesz trzy spotkania dziennie. Albo nawet 4. I to każdego dnia, bo wiesz, że to zaprocentuje.

05

Szczęście i zadowolenie.  Takie, które będzie po Tobie widać. Nikt Ci nie powie, że się do tego nie nadajesz, że z Ciebie to jest handlowiec jak z koziej d... trąbka, że zamiast ludzi naciągać to byś się do roboty wziął.


Przestaniesz biegać za każdym klientem, bo i tak wiesz, ze wykonasz plan. Więc będziesz rozmawiał odważniej, a klienci bardzo szybko widzą takie rzeczy. A jak będziesz odważniejszy, będziesz umiał powiedzieć NIE - okaże się, że Twoja skuteczność jeszcze wzrośnie. Bo matematyka działa.

Czas na decyzję

Jeśli tylko masz wolne 27,- złotych :)

A jak nie masz, to zamiast full wypas szynki kup sobie dziś mortadelę z Lidla i już będziesz miał.

MATEMATYKA HANDLOWA

97 zł. Dziś 27,- zł

Dariusz Kowalski  //  Autor


Tak, zgadza się, jam Ci jest tego kursu autorem. Jam to Telimenę nauczył dzwonić. Jam to sprawił, że Tadeusz do Telimeny trafił i "predatorem cold-callingu" się stał.


A ze sam imć John Grinder targowania mnie uczył i językiem władania, to i głowę daję (nie swoją, Zagłoby jeno) że com uczynił - uczyniłem dobrze i radość mieć z tego wielką będziesz. Co podpisem swoim ja i John pieczętujemy.

John Grinder

Ostatnie wątpliwości - nie ma sprawy. Nawet 27zł. nikt nie wydaje w ciemno

Pamiętasz, jak Kamil Stoch zdobywał w Pyong Chang złoty medal olimpijski? I gdy wreszcie skoczył w drugiej serii na zieloną kreskę oczekiwał obgryzając palce ukryte w zimowych rękawiczkach w oczekiwaniu na wynik? I nagle "JEEEEEEEEST, PIERWSZY" wyrwane z tysięcy gardeł? I łzy wzruszenia? Czy tak też będzie z Tobą?

 • Czy kiedyś po zakupie powiedziałeś(aś) sobie: o w mordę jeża, że też na to nie wpadłem(am)? To teraz powiesz :)
 • Czy będziesz czekać jak Kamil przez 15 lat na swój złoty medal? Czy może zrobisz "skok na kasę" od razu, zaraz, za chwilę krzycząc JEEEEST?
 • Czy więcej czasu stracisz, zastanawiając się, czy warto wydać parę złotych? Ile kosztuje Twoja godzina? Często cena za ten mini-kurs jest niższa niż czas poświęcony na przeczytanie strony i zastanawianie się, czy warto.
 • indent
  Czy odłożysz zakup na dwa miesiące, albo "jeszcze to musisz przemyśleć"? A jak złapiesz kapcia w samochodzie to tez pojedziesz to warsztatu za dwa miesiące? A jak Ci się pralka zepsuje? Albo whyski zabraknie? Albo receptę będzie trzeba wykupić w aptece? To też, za dwa miesiące? 
 • indent
  Bo nie masz pieniędzy, bo się boisz, że stracisz, bo to gruba kasa, bo to oszuści i pijacy. I złodzieje przecież, bo jak pijacy to i złodzieje? A jeśli to nie groźba straty kasy, a groźba straty okazji jest tu kluczowa?
 • indent
  Zawsze znajdzie się powód, żeby odłożyć "na później". Realy? Naprawdę? Na później? Przedwczoraj wydałem 295zł na kurs Facebooka. Dzisiaj wydałem kolejne 330zł też na kurs Facebooka. Dlaczego? Bo bałem się utraty możliwości, jakie przede mną się pojawiły. Czy to była dobra decyzja? Najlepsza jaką mogłem podjąć, bo gdybym miał jakąś inną lepszą to na pewno bym ją podjął. A Ty?
 • indent
  Uczeń zapytał mistrza. Mistrzu, ile muszę czekać na efekty? Jeśli chcesz czekać, to bardzo długo - odparł mistrz. No to - ile chcesz czekać na efekty?

A gdybyś nie chciał(a) czekać...

to już nie musisz

Zwyczajnie bierzesz i masz. Bo myślisz, że wrócisz tu za miesiąc, albo za dwa? A jaką masz pewność, że wtedy też sobie nie powiesz "aaa, pomyślę jeszcze".


Co zrobił Kamil Stoch wygrywając złoto? Czy siedząc na belce pomyślał sobie "eee, tam, dzisiaj nie. Wygram sobie olimiadę za dwa miesiące, muszę to jeszcze przemyśleć"?


Nie. Usiadł na belce a potem... potem to już wiesz.

MATEMATYKA HANDLOWA

97 zł. Dziś 27,- zł

100% zwrotu inwestycji

Masz 14 dni na sprawdzenie. I wystarczy, że napiszesz mi maila, a oddam Ci całą wydaną kwotę, co do złotówki.

Jest jeden warunek. Obejrzysz to dokładnie i zaplanujesz tak, jak tam pokazane. Prześlesz mi swoje obliczenia na maila dk@proeduneo.pl w ciągu do 14 dni od zakupu a ja oddaję Ci pieniądze.

Za całość ręczę własnym podpisem:

Często zadawane pytania

Czy tam jest NLP - czy to aby nie jest manipulacja?

Jestem managerem, czy jest tam coś dla mnie?

Ale to za drogo :(

Czy to mi pomoże w sprzedaży

Jestem pracownikiem, jak na tym skorzystam?

A jak to mogę kupić?

>