Takie same? Czy zupełnie inne?

Zabawa sitkami w piasku i kolorowe okulary

Trzy świnki, trzy siostry. Takie same, takie samo futro, ta sama mama, ten sam ojciec, te same charaktery.... Czy aby na pewno?

METAPROGRAMY - na chwilę zapamiętaj to słowo, bo będzie Ci towarzyszyło przez najbliższe 10 minut.

Czyli inaczej "PRZYCISKI DECYZYJNE". Jeśli znasz czyjś metaprogram to tak, jakbyś miał(a) na kogoś nieograniczony wpływ. Chcesz mu coś sprzedać - kupi. Chcesz wyjść z kimś do kina - chętnie pójdzie. Chcesz pożyczyć od kogoś 300zł. - pożyczy z uśmiechem. Jak to możliwe? Czy jest coś takiego?


To właśnie METAPROGRAMY. Poznasz je - możesz wpływać na ludzi bez ograniczeń. Nie znasz ich - to na Ciebie bez ograniczeń wpływać mogą inni. Są jak sitka do sortowania bursztynów na plaży i jak kolorowe okulary na nosie.

long-arrow-down

Zacznijmy od 4 prostych przykładów

rocket

Do <-> Od

Czy sprzedasz coś "NARZEKACZOWI" rysując przed nim świetlaną wizję przyszłości? NIE.


A czy zyskasz sobie przyjaciela w osobie pozytywnej, osiągającej sukcesy często narzekając na wszystko, co tylko możliwe? Też NIE.


Dlaczego?

diamond

Ogół <-> Szczegół

Jak myślisz, czy Twój szef, który poprosił Cię o miesięczne zestawienie wydatków (i czyta z niego tylko podsumowanie) będzie szczęśliwy widząc raport ze wszystkimi detalami?


A czy Ty będziesz szczęśliwy(a) kiedy dostaniesz za ten raport opieprz, pomimo tworzenia go przez dwa dni?

road

Wewnętrzny <-> Zewnętrzny

Żona pyta Cię w sklepie, które szpilki kupić, a Ty odpowiadasz "wszystko jedno, sama wybierz", po czym widzisz focha i masz ciche dni?


I nie rozumiesz o co chodzi, przecież mogła wybrać sama, bo to ona będzie w nich chodzić?

trophy

Ja <-> Inni

Chcesz zrobić z super specjalisty w pełni niezależnego szefa jednostki specjalnej, a Twój najlepszy kandydat bez przerwy oddaje coś innym? I złości się, że nie dostrzegasz pracy jego zespołu.


A Ty nie wiesz, jaki to ma sens, bo on jest taki jak Ty i jego zespół wszystko zawdzięcza jemu, więc powinien najpierw zadbać o siebie!

To tylko typowe przypadki konfliktów na tle metaprogramów, z których nikt nie zdaje sobie sprawy.

SITKA DO PIASKU i MAŁE BURSZTYNY


Siedzi sobie nad morzem facet na plaży i ma sitko. Jedno takie drobne, a drugie z dużymi oczkami. I szuka bursztynów. Zakłada, że są przebrane więc szuka tych takich małych, do 1 cm. średnicy.


Bierze najpierw duże sitko i przesypuje plażowy piasek, Wszystko, co na nim zostaje wyrzuca za plecy, a potem pieczołowicie przesiewa resztę małym sitkiem.


Odnajduje różne kamyki i bursztyny. Ma ich po kilku godzinach około setki.

To był dobry dzień, na plaży są same małe bursztyny, ale jest ich za to dużo.


SITKA DO PIASKU i DUŻE BURSZTYNY


Siedzi sobie zaraz obok nad morzem na plaży drugi facet i ma sitko. Miał dwa, ale jedno mu ktoś zajumał. Zostało mu takie z dużymi oczkami. I szuka bursztynów. Ponieważ innego nie ma, a palcami nie chce mu się przebierać, więc sobie podumał, że poszuka tych dużych.


Nabiera sipę piasku, wsypuje na duże sito, wywala wszystko to, co drobne i przeleciało, a resztę dużych kamyków przeszukuje.


Odnajduje różne kamyki i bursztyny. Ma po kilku godzinach tylko kilka, ale za to dużych takich nawet po 10 cm. średnicy.

To był dobry dzień, na plaży są ładne, duże  bursztyny, choć jest ich mało.

Ta sama plaża, ten sam piasek -  inne sitka

Te sitka to właśnie metaprogramy. To one decydują o tym, jak ich właściciel postrzega rzeczywistość. Te sitka to był przykład programu szczegółowego i ogólnego. Tam, gdzie osoba z programem szczegółowym będzie skupiała się na detalach i wyłuska z piasku maleńki bursztyn, tam druga osoba nie zobaczy w ogóle drobnych kamieni, bo w jej obszarze zainteresowania znajdą się tylko te duże, grube kamienie.


Podobnie, jakby Ci ktoś po kryjomu w nocy założył na nos okulary zielone, a komuś innemu czerwone i żadne z Was by o nich nie wiedziało. Dla Ciebie świat będzie zielony, dla kogoś innego czerwony.


I dopóki nie zdacie sobie sprawy z okularów, które macie na nosie - dopóty będziecie się przekonywać, sprzeczać lub często nawet kłócić, kto ma rację.

Opinie o metaprogramach

To najważniejszy element życia, moja ulubiona część NLP

Jeśli zastosujesz złe sito metaprogramów do swojego życia to może się okazać, że wyrzuciłeś diamenty, a pozostały Ci drobne ziarenka nic nie wartego piasku.

Ryszard Gąsierkiewicz  //  Trener

Metaprogramy to klucz do poznania Twoich pracowników

To dlatego dla jednych szklanka będzie do połowy pusta, dla innych do połowy pełna.

SAM Headhunting Sp. z o.o.  //  Szkolenia

Wewnętrzna spójność psychiczna

Znajomość scenariuszy — preferowanych stylów myślenia — służąca do kierowania celami, jest kluczem.

Jerzy Kolarzowski  //  doktor habilitowany, adiunkt

Bardzo dobry (kurs - przyp. autora), pomocny, konkretny

Profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Wiedza łączona z doświadczeniem i nabytą praktyką.

Angelika Pinas  //  Analityk Biznesowy i Project Manager

Wersja "100% od zaraz" - wszystkie moduły i lekcje dostępne od ręki bez jakiejkolwiek zwłoki

477,- zł, płacisz tylko raz, dostęp na zawsze


Co da Ci perfekcyjna znajomość metaprogramów?

To jest najważniejsze pytanie, jakie zapewne chcesz sobie zadać. To jest pytanie z cyklu "Czy chcesz być piękny(a) i bogaty(a) czy biedny(a) i brzydki(a)"? Odpowiedź wydaje się oczywista, ale zobacz jeszcze, że:

book

01

Będziesz wiedzieć, jak myśli Twój rozmówca. Co jest dla niego najważniejsze. Co chce osiągnąć. Czy przed czymś ucieka, czy do czegoś dąży. Czy się czegoś boi, czy zmierza do celu bez wahania. Czy potrzebuje szczegółów do podjęcia decyzji, czy wystarczy mu tylko ogólny obraz.

book

02

Sprzedaż każdemu wszystko.  Jeśli jesteś handlowcem to jest to dla Ciebie wręcz obowiązkowy element warsztatu.


To taka kielnia dla murarza, albo odkurzacz dla sprzątaczki czy karabin dla żołnierza. Wyobraź sobie, ile sprzedajesz, kiedy znasz kryteria decyzyjne klientów, z którymi rozmawiasz.


Wyobraź sobie sprzedaż bez obiekcji, bez długich rozmów, w zgodzie z metaprogramami klienta. Bajka.

book

03

A może jesteś mężem, żoną, matką, ojcem? Wtedy znajomość metaprogramów powoduje, że rodzina Cię po prostu kocha. Bo robisz dokładnie to, czego oczekują, a wiesz to, bo znasz ich metaprogramy.


I nie tylko rodzina, ale znajomi, przyjaciele, a kiedy opanujesz sztukę szybkiego rozpoznawania metaprogramów to nawet Krystyna z gazowni zamiast do Jurka Dudka zadzwoni do Ciebie i wcale nie w sprawie rachunku za gaz :)

book

04

Metaprogramy to święty Graal zarządzania ludźmi.  Lub ściślej rzecz ujmując - budowania relacji i wywierania wpływu na ludzi.

Czy wiesz, że za większość konfliktów w relacji szef-pracownik odpowiadają metaprogramy, lub bardziej brak ich znajomości przez obie strony?


Kiedyś na jednym z coachingów wystarczyło 15 minut, aby całkowicie pogodzić szefa i jego najlepszego specjalistę, który chciał rzucić pracę. Wystarczyło, że ... dostrzegli i zaakceptowali swoje metaprogramy.


Firma zainwestowała 300zł., a zaoszczędziła prawie 20 tysięcy w 15 minut. Trudno o lepszą rekomendację.

Dariusz Kowalski  //  Autor


Tak, zgadza się, jestem autorem tego kursu i jednocześnie śmiało mogę powiedzieć - najszerszego opracowania metaprogramów, jakie znajdziesz w Polsce.


A jeśli dodam do tego, że mam całkiem solidne podstawy do tego, aby tak twierdzić, bo jestem jednym z jedynie dwóch w Polsce trenerów NLP certyfikowanych przez samego twórcę NLP, Johna Grindera, to to już powinno mieć całkiem silne znaczenie prawda?

John Grinder

Oddaję w Twoje ręce władzę!

Nad przyciskami decyzyjnymi Twoich klientów handlowych, nad budową struktur biznesowych, nad szczęśliwym życiem rodzinnym i ze znajomymi, nad najsolidniejszymi filarami przywództwa, nad...

15-ma METAPROGAMAMI DECYZYJNYMI


Wersja "100% od zaraz"

Wszystkie lekcje masz dostępne od ręki zaraz po zalogowaniu w swoim prywatnym panelu kursanta. Uczysz się dokładnie tak, jak chcesz, wtedy, kiedy chcesz, w dowolnej kolejności. Korzystasz w trybie encyklopedycznym, polecanym szczególnie tym którzy już z niejednego pieca rozwoju osobistego, sprzedaży lub NLP kosztowali.

Dziś 477,- zł, opłata jednorazowa, dostęp bez ograniczeń


100%


GWARANCJI

ZWROTU


star
star
star

100% Gwarancja Zadowolenia

Masz pełną gwarancję. Ale nie na to, że jak Ci się nie spodoba, to sobie oddasz, bo takie myślenie to programowanie sobie porażki, tzw. "kotwiczenie niepowodzenia". Dlatego gwarancja obowiązuje po wykonaniu zadań w tych lekcjach, gdzie są one do wykonania.


Jeśli zatem zrobisz cały kurs i wszystkie zadania a pomimo tego dojdziesz w ciągu 30 dni do wniosku, że to nie dla Ciebie, że nic Ci to nie dało, że nie zmieniło Twojego życia - wtedy bez szemrania oddaję Ci pieniądze, za co ręczę poniższym podpisem.

Często zadawane pytania

To jest NLP - czy to aby nie jest manipulacja?

Jestem managerem, czy jest tam coś dla mnie?

Ale 477 zł. to za drogo jak na taki kurs.

Czy to mi pomoże w sprzedaży

Jestem pracownikiem, jak na tym skorzystam?

A jak to mogę kupić?

15 METAPROGAMÓW DECYZYJNYCH

Wersja "100% od zaraz" - wszystkie modułu i lekcje dostępne or razu bez żadnej zwłoki

477,- zł, płatność jednorazowa. Dostęp na zawsze.


Copyright 2017, Dariusz Kowalski, Proeduneo Consulting Sp. z o. o.

>