Panel uczestnika

1

Jak zalogować się do Akademii?

Sprawdź, czy w lewym górnym rogu w menu widać "Wyloguj".

Jeśli tak - przejdź to punktu 2 poniżej.


Jeśli nie - zaloguj się do platformy na stronie głównej, a potem kliknij w link "panel uczestnika" w górnym menu. Zrób dokładnie tak, jak pokazane na filmie, a potem przejdź do punktu 2 poniżej aby dostać się do posiadanych kursów.

UWAGA: Zapamiętaj dla wygody hasło przy logowaniu do Akademii.

NOWOŚCI i AKTUALIZACJE

W tej sekcji znajdziesz wszystkie nowości - nowe dodane kursy na platformie wraz z ich datą i linkiem do opisu. Uporządkowane według daty dodania.

- 31 grudnia 2019 - ukończony został kurs: "50 Technik Sprzedaży Odwróconej Sandlera" i jest dostępny w pakiecie 'Wirtuoz Sprzedaży All Inclusive" lub samodzielnie    

9 września 2018 - w pakiecie "Rozmowa Handlowa XXL" w kursie "Negocjacje Handlowe" dodano lekcje 50-65: uniwersalne techniki obronne, trzy najważniejsze rzeczy w negocjacjach i zakończenie. Dostępne tylko dla uczestników z wykupionym kursem "Rozmowa Handlowa XXL"

2 września 2018 - w pakiecie "Rozmowa Handlowa XXL" w kursie "Negocjacje Handlowe" dodano lekcje 30-49: 18 najskuteczniejszych technik negocjacyjnych. Dostępne tylko dla uczestników z wykupionym kursem "Rozmowa Handlowa XXL"

28 sierpnia 2018 - w pakiecie "Rozmowa Handlowa XXL" w kursie "Negocjacje Handlowe" dodano lekcje 17-29: macierze negocjacyjne, kolejność negocjowania celów, BATNA. Dostępne tylko dla uczestników z wykupionym kursem "Rozmowa Handlowa XXL"

22 sierpnia 2018 - w pakiecie "Rozmowa Handlowa XXL" utworzono kurs "Negocjacje Handlowe" i dodano lekcje 1-16: wprowadzenie, model Mastenbroeka, zwierzęta negocjacyjne oraz ćwiczenie JAJA DODO. Dostępne tylko dla uczestników z wykupionym kursem "Rozmowa Handlowa XXL"


PROMOCJE I OFERTY SPECJALNE

W tej sekcji znajdziesz informacje o webinarach czy też krótkich okresach promocji i ofert specjalnych. Nie robię ich w roku wiele, bo może raz, może dwa. Częściej występują webinary i warto w nich uczestniczyć, bo jedynie tam pojawiają się PEREŁKI i BONUSY. Znajdziesz tutaj linki do webinarów i specjalnych stron promocyjnych, dedykowanych TYLKO DLA AKTYWNYCH UZYTKOWNIKÓW Akademii. Z zewnątrz te linki nie będą widoczne.

31.12.2019 - do odwołania: Dostęp do pakietu "Wirtuoz Sprzedaży VIP All Inclusive - wszystkie kursy na platformie w niskiej (a nawet bardzoe niskiej) propozycji subscrypcyjnej: https://kowalskidariusz.com/wirtuozallinclusivelista/

2

Jak dostać się do zakupionych kursów?

W menu na górze strony po prawej znajdziesz pozycję "Moje kursy". Najedź na nią myszą i od razu rozwinie Ci się lista dostępnych dla Ciebie kursów. Kliknij w wybrany kurs aby przejść do panelu i zobaczyć lekcje.

3

Kłopoty - zgłoś je na adres: dariusz.kowalski@proeduneo.pl

Gdyby się okazało, że masz z czymś problem lub coś nie działa jak należy - wyślij maila. Zazwyczaj rozwiązujemy wszelkie problemy nie dłużej niż w ciągu jednego dnia, najczęściej o wiele szybciej. W razie czego pisz.

Copyright © 2018 akademia2xl.pl

>