Sekrety SKUTECZNEJ SPRZEDAŻY  odkryte.

Wiem, wiem, nie wierzysz :) No to sprawdź.

Za mało leadów, boję się dzwonić, nie umiem napisać oferty, mam poczucie bezsensu tego, co robię, nie rozwijam się, nie mam nowych kontaktów, zapieprzam przez cały dzień i nie mam czasu dla rodziny, wciskam ludziom coś, czego sam bym nie kupił, zbyta mała ilość kontaktów, nie umiem umawiać spotkań, proces sprzedaży wlecze się jak ślimak, boję się i przewiduję same czarne scenariusze, nie wiem, jak dobrze zamknąć rozmowę, nie mam motywacji, klient przesuwa spotkania a po spotkaniu ginie jak w czarnej dziurze i nie odpowiada na telefony, maile, aaaa!!!

Nie UMIEM SPRZEDAWAĆ! Ale chcę SPRZEDAWAĆ więcej!

Nie ma nic gorszego po całym dniu pracy, kiedy przychodzisz do domu późnym wieczorem, rodzina rozbawiona przy paczkach chipsów ogląda Twój ulubiony film, na który nie masz czasu, znajomi patrzą na mecz przy piwie, koleżanki robią sobie u kosmetyczki pazurki, a Ty zastanawiasz się, co zrobić, aby zrealizować sprzedaż i zarobić na życie.

Cały dzień spędziłeś(aś) na rozmowach handlowych próbując sprzedać często coś, w co w ogóle nie wierzysz, narażając się na ciągłe "nie potrzebuję tego", "proszę zadzwonić za miesiąc", "mamy już dostawcę", "proszę mi to wysłać mailem", "muszę to przedyskutować z żoną" i inne banialuki.

Naharowałeś(aś) się pół roku dopieszczając klienta a on po pół roku pracy i przedstawieniu oferty znika, jakby zapadł się pod ziemię i nie odpowiada na Twoje maile, SMSy, telefony. A potem dowiadujesz się, że już kupił u Twojej konkurencji, bo byli o 30 złotych tańsi. Ale przy okazji wykorzystał wszystko to, czego go nauczyłeś(aś) a jeszcze posłużył się Twoją ofertą jako straszakiem dla obecnego dostawcy żeby obniżyć cenę.

I leżysz wieczorem w łóżku nie mogąc zasnąć, zastanawiając się co z Tobą nie tak? Dlaczego nikt nie chce od Ciebie kupować? Jak zapłacisz rachunki? Dlaczego nie możesz kupić mieszkania ani nie stać Cię na weekend w SPA z ukochanym, czy na wymarzony, ale drogi obóz dla dziecka, nie mówiąc już o dobrym samochodzie, który ciągle jest tylko odległym marzeniem.

Wtedy czasem po policzku spłynie łza, a rano znów nie chce się wstać do roboty, bo to i tak nie ma sensu.

Co by było, gdyby to wszystko stało się jedynie historią? Nie, nie jak za dotknięciem czarodziejskiej, różdżki, ale systematycznie, w nie więcej niż kilka tygodni?

Jak zostać WIRTUOZEM SPRZEDAŻY?

Wyobraź sobie teraz, że budzisz się rano i masz listę kontaktów, ale nie zimnych, ale takich, gdzie zapowiedział Cię już inny Twój klient? Albo takich, których już spotkałeś? Albo nie spotkałeś, ale oni Ciebie i tak dobrze już znają?

Jeśli dzwonisz na zimno (choć w sumie to już nie musisz), to robisz to według dobrze przygotowanego, skutecznego skryptu i nie na pałę, ale do klientów, którzy wprost nie mogą odmówić? I nic od nich nie chcesz, ale chcesz im coś dać? I od razu na tym zarobić, a oni jeszcze są szczęśliwi?

Że idziesz na rozmowę handlową nie jako zwykły sprzedawca, ale jako expert? I że to klient chce od Ciebie kupić, a nie Ty sprzedać? Że klient jest świadomy Twojej wartości? Że rozmowę prowadzisz według najlepszych schematów i nawet nie musisz jej zamykać, bo klient robi to za Ciebie?​

Że kiedy czasem słyszysz "NIE" to jesteś zadowolony(a)? Bo wiesz, ze to nie byłoby najlepsze zamówienie, a jeszcze dziś na pewno będziesz miał kolejne, z większą marżą, z większym zyskiem?

I że po pracy wracasz 16:00 do domu, siadasz na tarasie albo w fotelu, w spokoju jesz obiad z rodziną lub wypadasz wieczorem na spotkanie ze znajomymi.

A kładąc się do łóżka nie myślisz o tym, czy wystarczy Ci na wszystko do końca miesiąca, ale o tym, na co wydasz spore nadwyżki?

Dariusz Kowalski
Twórca metody "KASK"

Cześć - jestem Darek

Od 18 lat sprzedaję - siebie, produkty i usługi własne, produkty i usługi innych ludzi.

Trafiają do mnie przedsiębiorcy i handlowcy, którzy nie wiedzą, jak pozyskiwać kontakty, chcieliby zwiększyć cenę swoich produktów i usług, skuteczniej zamykać rozmowy handlowe i czuć chęć, motywację i sens tego co robią. Chcą lepiej i więcej sprzedawać.

Popatrz, jak zmieniła się w 60 minut opinia handlowców o tym, że przy sprzedaży oprogramowania dla firm liczy się tylko cena. 

35 osób na sali. Wszyscy narzekali, że oprogramowanie nie daje się sprzedawać, że jest konkurencja na rynku, że wszyscy inni robią to samo, że trzeba schodzić nisko z ceną, bo inaczej się nie da.

Handlowcy pokazywali kolejne cechy produktu, które niczym nie różniły się od tego, co pokazywała konkurencja. A oto lista UWH (Unikalnych Wartości Handlowych) tego, co powstało po wykorzystaniu schematu CKM (jedna z sakramencko mocnych technik), oraz jak prezentacja wymyślonych korzyści emocjonalnych została oceniona przez samych uczestników:

1

Jako Dyr. IT wie Pan pierwszy o każdym zdarzeniu, zanim dowie się Zarząd. Nie tłumaczy się Pan, dlaczego tak się stało, a chwali się, jak dużo zrobili już Pana ludzie (sprzedaż systemów do monitoringu sieci komputerowej)

GRUPA DOCELOWA: CIO, szefowie IT

2

Księgowanie wyciągów przestaje być zmorą, a cały dzień pracy załatwia Pani jednym kliknięciem i ma czas na inne, ważne sprawy (moduł autoksięgowania wyciągów bankowych)

GRUPA DOCELOWA: księgowość

3

Pańscy Managerowie zamiast spędzać dwa dni w miesiącu na przygotowywanie raportów - jeżdżą do klientów, a Pan ma na jednym ekranie wszystkie dane o sprzedaży na bieżąco. (system Business Intelligence dla korporacji)

GRUPA DOCELOWA: Dyrektorzy Sprzedaży

4

Od dzisiaj nigdy więcej nie będziesz ślęczał godzinami nad idiotycznym wklepywaniem faktur. Wklepią się same w czasie, kiedy Ty zajmiesz się obsługą dodatkowych klientów. (system skanowania faktur)

GRUPA DOCELOWA: jednosobowa działalność

5

Nie musisz marnować czasu na CRMa. Kończysz rozmowę z klientem i po 5 minutach jedziesz do nowego, bo wszystko wybierasz z gotowych szablonów jednym klikiem. Oszczędzasz po 30 minut na każdej wizycie, czyli masz premię wyższą o 12-17% miesięcznie. (CRM z dyktowaniem głosowym i szablonami dla sprzedawców)

GRUPA DOCELOWA: Handlowcy

6

Wraca Pani do domu o 17:00 bez świadomości, że nie wie Pani, z jakim wynikiem zamknięty będzie miesiąc. I wie dokładnie, że zamiast przez 3 dni dopasowywać raport dla "Centrali", żeby było tak, jak chcą, ma Pani to od ręki. A żona (mąż) i dzieci w końcu widzą ojca (matkę) w domu. (system konsolidacji danych finansowych)

GRUPA DOCELOWA: szefowie controllingu

Trzy miesiące po kursie zapytałem 4 wyrywkowe osoby o wyniki sprzedaży w kwartale po zakończeniu kursu:

Adam, 13%

1 rok doświadczenia, początkującym wzrost 13%w pierwszym miesiącu, potem stabilnie (50% czasu na naukę)

Agnieszka, 37%

3 lata pracy w branży w tej samej firmie, wzrost w kwartale o 37% w stosunku do tego samego kwartału rok do roku.

Piotr, 44%

10 lat w branży IT, vendor (pośrednik sprzedający produkty innych firm). Skorzystał najwięcej, bo przeniósł metodę CKM i rozmowy MAGNAT na pozostałe produkty i usługi, które sprzedawał. Dziś ma już własną firmę i uczy handlowców za pomocą Wirtuoza Sprzedaży :)

Piotr, -11%

10 lat doświadczenia, używał zaawansowanych wzorców manipulacji (wciskanie), nie umiał przestawić się na metody nowej sprzedaży. Pozostał przy sprzedaży "zeszytowej", przy stosowaniu nowych metod nie dość, że nie sprzedawał, to jeszcze wydłużył proces sprzedaży, ponieważ zaczął budować relacje, ale nie działały już manipulacyjne zamykania.

A to , co zrobiliśmy na szkoleniu z handlowcami IT to była tylko jedna, mała część tego, co możesz mieć.

Oto lista, która spełnia marzenia większości sprzedawców

RADOŚĆ I SIŁA MENTALNA

Już nigdy nie będziesz się bał(a) chwycić za słuchawkę. Nie poczujesz drżenia i obawy, że nie sprzedasz przed wejściem na rozmowę, nie poczujesz rozterki przed wysłaniem oferty.

SPRZEDAJĄCE OFERTY

Nigdy więcej nie będziesz się zastanawiał, jak napisać dobrą ofertę handlową. Nie dość, że zastosujesz gotowe wzory i szablony, to jeszcze wpiszesz w nich wartości, o których nie śniło się konkurencji

SKUTECZNE ZBIJANIE OBIEKCJI

Będziesz szczęśliwy, kiedy ktoś powie "za drogo", "nie potrzebuję tego", "muszę to jeszcze przemyśleć", "proszę zadzwonić później", "muszę to przedyskutować z szefem", "mamy już dostawcę" itp.

ZDOBYWANIE KLIENTÓW

Przestaniesz się martwić o dopływ nowych klientów i zaczniesz ich pozyskiwać jak grzyby w lesie jesienią za pomocą co najmniej 20 sprawdzonych sposobów.

SCHEMATY ROZMÓW

Poznasz sprawdzone schematy rozmów na zimno oraz rozmów handlowych dużych i małych (lejek boleści, lejek pomyślności, MAGNAT, skrypty na zimno) i nigdy więcej nie stracisz kontroli nad przebiegiem rozmowy.

METODY I TECHNIKI NLP

Poznasz najskuteczniejsze techniki lingwistyczne NLP z metamodelu języka czy modelu Miltona Ericksona, w ich najlepszych, etycznych, perswazyjnych zastosowaniach (np. implikacje, presupozycje, zagubione odniesienia)

ZAMYKANIE SPRZEDAŻY

Ile znasz technik zamykania sprzedaży? A co by było, gdybyś miał ich 36, dzięki którym to sam klient dokonywałby zamknięcia za Ciebie? I w połączeniu z odpowiednim schematem rozmowy zamykałbyś 8 rozmów na 10?

COPYWRITING

Czy powiesz kibicowi piłkarskiemu wyposażonemu w maczetę "nie rób tego, skarbie, tak nie wypada"? A może prezentując super samochód użyjesz barwnego porównania do "pierwszego razu" widząc kupującego w koloratce?

UP I CROSS-SELLING

A gdyby tak dodatkowo sprzedać już istniejącym Twoim klientom? Przyznaj się, ile dziś zrobiłeś follow-upów? Do ilu klientów zadzwoniłeś z bonusem od Ciebie i propozycję nowych produktów i usług? Od ilu klientów dostałeś polecenia czy rekomendacje?

A teraz szczegóły:

 • Dzięki technikom mentalnym przestaniesz się bać sprzedaży, zaczniesz być dumny z siebie i z tego, że sprzedajesz. 
  Ściana chwały, ściana wstydu, system budowy własnej wartości, tarcza poczucia wartości, afirmacje, postawa ciała, walka ze stresem
 • Stworzysz takie oferty, o jakich nie słyszała konkurencja
  12 punktowa oferta sprzedażowa, długie i krótkie oferty, strony sprzedażowe w internecie
 • Poznasz meta model języka i dzięki niemu zobaczysz, jak łatwo jest przejąć inicjatywę w każdej rozmowie handlowej
  Pytania coachingowe, pytania pogłębiające, pytania otwarte i zamknięte, future pace
 • Poznasz model języka sławnego Miltona Ericksona
  i  zaczniesz wprowadzać klientów w trans kupowania za pomocą implikacji, generalizacji, uogólnień, zagubionych odniesień, porównań bez odniesienia, presupozycji i wielu innych
 • Dzięki ponad 150 technikom pokonywania obiekcji
  staniesz się ich prawdziwym zabójcą. Już nigdy nie zadrży Ci głos, kiedy Twój klient będzie Cię chciał zbyć mówiąc, że musi to jeszcze przemyśleć i przedyskutować z żoną czy szefem. Albo żebyś zadzwonił(a) później, albo że już ma i nie potrzebuje, ale że nie ma pieniędzy, albo żeby mu to przysłać mailem.
 • Przestaniesz się martwić o brak klientów a zaczniesz ich selekcjonować i wybierać tych najlepszych.
  Nie będziesz chciał pracować ze wszystkimi, a klienci zaczną się nawet na Ciebie obrażać, kiedy okaże się, że nie możesz wszystkich "obrobić". To oni będą czekali nawet 3 miesiące, aby kupić to, co masz im do zaoferowania.
 • Dzięki 20 sposobom pozyskiwania klientów będziesz mógł dowolnie kształtować ceny swoich produktów i usług.
  Jeśli do tej pory nie stosowałeś Lead Magnetów, Listów 3D, elevator pitch, czy dobrze zrobionej wizytówki, która na siebie zarabia, to najwyższa pora zacząć. A co z FB, LinkedIn, YouTube? Myślisz, że tam nie ma Twoich klientów?
 • Dzięki skryptom rozmów telefonicznych na zimno znacząco zmniejszysz liczbę trzaskania słuchawką na Twój głos.
  Schematy rozmowy typu "pattern interrupt" sprawią, że Twój rozmówca sam będzie chciał kontynuować dialog i nie będzie Cię kojarzył z nachalnym sprzedawcą. W kilkanaście sekund zadasz te trzy kluczowe pytania, a potem poczekasz, aż klient poprosi Cię o dalszą część rozmowy.
 • Czy wiesz, czym różnią się metody rozmowy handlowej MAGNAT czy SPIN od typowej rozmowy i dlaczego pozwalają zamykać nawet powyżej 80% rozmów?
  Jeśli nie wiesz, to będziesz wiedział(a), bo typowa rozmowa handlowa odeszła już w niepamięć, a klienci są na nią szczególnie wyczuleni.
 • Najlepsze zamykanie sprzedaży to takie, kiedy klient robi to za Ciebie.
  Znasz takie techniki zamykania jak: 3 Pytania Kowalskiego, Metoda Franklina, Up-front Agreement, Konsultant czy 3 Pozycje? Nie znasz? Szkoda... szkoda pieniędzy, które zostawiasz na stole.
 • Zaczniesz pisać maile, posty i oferty, które wszyscy będą chcieli przeczytać.
  Bo poznasz magię copywritingu. Znajdź różnicę: "wieki nóż kroi masło" a "wielkie i błyszczące niczym brzytwa ostrze zagłębia się powoli w jedwabiu masła, delikatnie oddzielając mały kawałek, niczym bryła odrywająca się od lodowca". A czy zdajesz sobie sprawę z tego, ze zanim klient przeczyta Twoją ofertę najpierw czyta NAGŁÓWEK i decyduje, czy otworzyć Twojego maila, czy wrzucić go do obdartego, cuchnącego kosza, gdzie wylądowały wszystkie gnijące i oślizłe oferty Twojej konkurencji?
 • Zmniejszysz znacząco wydatki na reklamę, nawet o 80%.
  Przyznaj się szczerze - co robisz z klientami, którzy już coś od Ciebie kupili? Czy dbasz o nich? Dzwonisz upewnić się, że produkt im służy? Wysyłasz od czasu do czasu jakiś bonus czy drobny upominek, dający im szanse na więcej? A kiedy ostatnio umówiłeś się z klientem na spotkanie, aby mu coś dosprzedać? Coś droższego? Albo inne "coś" z Twojego zasobnika? Wiesz, że utrzymanie i dosprzedaż obecnym klientom to koszt jedynie 20% w stosunku do nowych klientów?
 • Poznasz wstęp do e-marketingu, dzięki czemu będziesz w stanie uruchomić swój biznes również w Internecie
  I to tak na poważnie, pół-pasywnie, a jeżeli jest to biznes na bazie wiedzy, lub biznes partnerski to w pełni pasywnie. Tylko w czasie kilku porannych godzin podczas tworzenia tej strony wpadły mi dwie transakcje:
 • Poznasz 50 technik "sprzedaży odwróconej", dzięki którym to klient będzie chciał kupować, a Ty będziesz wyrażać wątpliwości.
  Chciał(a)byś tak, jak mnie się często zdarza pytać klientów: "Co musiałoby się stać, abym chciał z Wami współpracować?". Albo "Do czego zobowiązujesz się, jeśli zaczniemy współpracę?".
 • Odnajdziesz przyciski decyzyjne klientów i zaczniesz je stosować, kiedy tylko zechcesz
  Każdy klienta ma swoje "czułe punkty", a Ty nie musisz ich nawet odkrywać. Wszystko dostaniesz na srebrnej tacy, włącznie z przykładami zastosowania. Bierz i używaj.
 • Poznasz 17 METAPROGRAMÓW i 4 typu OSOBOWOŚCI, dzięki którym wejdziesz w świat klienta i będziesz sprzedawać, jak nikt inny.
  A nie dość, że je poznasz, to jeszcze otrzymasz wzorce, jak z takim klientem rozmawiać, jakich arumentów używać, aby zwyczajnie łatwo wzbudzić nim zakupową rządzę.
 • Poznasz wszystkie 6 super skutecznych technik wywierania wpływu i perswazji wg. Roberta Cialdiniego.
  Wszystko to możesz wyczytać w książkach, ale tutaj dostaniesz gotowe do zastosowania przykłady z branż sprzedaży tradycyjnej, jak również on-line w Internecie. Gotowe wzorce, które zastosujesz natychmiast obserwując, jak przybywa pieniędzy na Twoim koncie.

Oni już wiedzą...

John Doe UI/UX Designer

“Jedna z najlepszych inwestycji w ostatnich latach”

Decyzja o przystąpieniu do kursu sprzedaży była jedną z najlepszych inwestycji w ostatnich latach.  

Zbudowałem profil FB

i pozyskałem z niego pierwsze polecenie do dużej firmy (tak, niewiarygodne, ale tak), zbudowałem profesjonalny profil LinkedIn, wiem, jak odnajdywać osoby decyzyjne oraz odnaleźć ich maila, wiem, jak za pomocą trzech maili zainicjować zimny kontakt mailowy z decydentami w firmach, otrzymałem gotowe skrypty pozyskiwania poleceń i rekomendacji na zakończenie rozmowy handlowej niezależnie od ich wyniku.

I na koniec najważniejsze, przestawiłem tryb swoich rozmów handlowych z prezentacji usługi na słuchanie i rozwiązywanie problemów klienta.

Grzegorz Sokół
Sales expert/business consultant, ERA

“Trzy najlepsze rzeczy...”

Trzy najlepsze rzeczy, jakie kiedykolwiek widziałam na szkoleniu: analiza potrzeb , lejek pomyślności i lejek boleści.

Ewa Gątarska
Biznes Partner Nature's Sunshine Product
John Doe UI/UX Designer
John Doe UI/UX Designer

“Namawiam znajomych...”

Wszystkie szkolenia bardzo wartościowe. Wiedząc jak dużo mi to dało, już namawiam znajomych, aby w jakikolwiek sposób, starali się zmienić swoje postępowanie w trakcie wszelkich negocjacji. Najwyższa klasa biznesowa.

Grzegorz Gawron
Prywatny predsiębiorca

Opcja nr 1.

"WIRTUOZ SPRZEDAŻY XXL"

zestaw 10 doskonałych kursów, niezbędnik każdego handlowca czyli:

Rozmowa Handlowa metodą MAGNAT PZPR

477 zł.

Pierwsza rozmowa z klientem DISCOVERY MEETING

477 zł.

Profesjonalny AVATAR KLIENTA

477 zł.

15 METAPROGRAMÓW DECYZYJNYCH

477 zł.

TECHNIKI OBRONY CENY cz.1

477 zł.

TECHNIKI OBRONY CENY cz.2

477 zł.

15 SPOSOBÓW NA WSZYSTKIE OBIEKCJE

477 zł.

ZIMNE TELEFONY

477 zł.

ZAMYKANIE SPRZEDAŻY

477 zł.

NEGOCJACJE w SPRZEDAŻY (petarda)

477 zł.

RAZEM: 4 770 zł.


OPCJA NR 2

"WIRTUOZ SPRZEDAŻY VIP - All Inclusive"

WSZYSTKIE KURSY obecnie dostępne plus wszystkie, które powstaną, bez limitu, do końca życia, między innymi:

Rozmowa Handlowa metodą MAGNAT PZPR

477 zł.

Pierwsza rozmowa z klientem DISCOVERY MEETING

477 zł.

Profesjonalny AVATAR KLIENTA

477 zł.

15 METAPROGRAMÓW DECYZYJNYCH

477 zł.

TECHNIKI OBRONY CENY cz.1

477 zł.

TECHNIKI OBRONY CENY cz.2

477 zł.

15 SPOSOBÓW NA WSZYSTKIE OBIEKCJE 

477 zł.

ZIMNE TELEFONY

477 zł.

ZAMYKANIE SPRZEDAŻY

477 zł.

NEGOCJACJE w SPRZEDAŻY (petarda)

477 zł.

6 reguł WYWIERANIA WPŁYWU

477 zł. (od 09'2019)

Rozmowa handlowa METODĄ SPIN

477 zł. (od 09'2019)

50 Technik Sprzedaży ODWRÓCONEJ SANDLERA

477 zł. (od 09'2019)

Język Sprzedaży - META MODEL

477 zł. (od 09'2019)

Język Sprzedaży - MODEL HIPNOTYCZNY MILTONA

477 zł. (od 09'2019)

20 SPOSOBÓW na nowych klientów

477 zł. (od 09'2019)

Avatar Klienta - metoda MAPY AMPATII

477 zł. (od 09'2019)

Social Selling Academy - zapis Facebook Live

477 zł.

RAZEM: 8 586 zł.

Proponuję Ci "nieśmiertelny" dostęp do OPCJI NR 1 lub OPCJI NR 2 za śmiesznie niską dopłatą
  Wychodzi, że do dopłaty masz tylko...

OPCJA NR 1

WIRTUOZ SPRZEDAŻY XXL płatność jednorazowa

wersja "100% od zaraz"


Dostęp nieograniczony do WSZYSTKICH szkoleń wymienionych w sekcji "OPCJA nr 1"

Wszystkie kursy dostępne "100% od zaraz", bezpośrednio po zalogowaniu się do systemu.RAZEM 4 770 zł.

2 777 zł. jednorazowo

OPCJA NR 2

WIRTUOZ SPRZEDAŻY VIP ALL INCLUSIVE

płatność co 12 miesięcy


Dostęp nieograniczony do WSZYSTKICH obecnych szkoleń i WSZYSTKICH, które powstaną w przyszłości, niezależnie od ich ilości

Wszystkie lekcje dostępne "100% od zaraz", bezpośrednio po zalogowaniu się do systemu.RAZEM  8 586 zł.

2 777 zł. na 12 m-cy, płatność kartą

Czas rozwiać Twoje ostatnie obiekcje

1.) Cena to brutto czy netto?

Brutto - automatycznie otrzymujesz fakturę VAT. A co to dla Ciebie oznacza? VAT odzyskasz, a od kwoty 2777zł to jest 519zł., czyli cena kursu obniża się do 2258zł. I możesz oczywiście wliczyć szkolenie w koszty, co oznacza dodatkowe 18%, czyli 406zł. Realna cena to 1851zł.


Jeśli uważasz, że nie stać Cię na 1851zł. to... wygląda na to, że bardzo, ale to bardzo potrzebujesz tych szkoleń.

2.) Może spróbuję później?

Połóż rękę na sercu i odpowiedz sobie, dlaczego myślisz, że spróbujesz później. Jaki jest naprawdę powód? Jeśli jako sprzedawca, czy prywatny przedsiębiorca myślisz, że nie dasz rady, że to nie zadziała u Ciebie, że musisz to jeszcze przemyśleć to... bardzo, ale to bardzo tego potrzebujesz.

3.) Boisz się, że stracisz??

Strach przed utratą jest naturalnym odczuciem. Każdy wydaje pieniądze pieczołowicie, bo wszak nie leżą na ulicy i każdy ciężko na nie pracuje. To zrozumiałe, że chcesz mieć pewność. Dlatego przygotowałem gwarancję. Cały zestaw gwarancji.

GWARANCJA 1

100% zwrotu inwestycji

Masz 120 dni na sprawdzenie, niezależnie od tego, który pakiet już wybrałeś(aś). I wystarczy, że napiszesz mi maila, a oddam Ci całą wydaną kwotę, co do złotówki.

Jest jeden warunek. W kursach znajdują się zadania do wykonania. To praca dla Ciebie, abyś przygotował(a) swoje odpowiedzi, które ja zweryfikuję osobiście.

Jeśli po tym wszystkim uznasz, że to nic Ci nie dało to przesyłasz mi maila na adres dariusz.kowalski@proeduneo.pl i w ciągu do 3 dni , po weryfikacji wykonanych zadań własnych z kursów, oddaję Ci pieniądze.

Za całość ręczę własnym podpisem:

Zainwestować czy nie zainwestować

Wiesz dlaczego ludzie kupują (i Ty też)? A dlaczego inni nie kupują?

Dlaczego kupują

 • Traktują to jako inwestycję i wiedzą, że kwota zakupu zwróci się już przy pierwszej rozmowie
 • Wierzą w siebie i swoje możliwości
 • Są aktywnymi handlowcami i przeliczają, jak wiele mogą zyskać przy małych pieniądzach, jeśli tylko nie będą udzielali rabatów
 • Aby poszerzyć swoje możliwości sprzedażowe, aby nie tracić transakcji i nie oddawać pola konkurencji
 • Wiedzą, że daję nie teorię tylko realne gotowce, z dużym uwzględnieniem struktur językowych i etycznych technik wywierania wpływu

Dlaczego nie kupują

 • Nie wierzą w siebie. Nie ufają sobie na tyle, aby czuć, że wydane pieniądze szybko się im zwrócą
 • Nie wierzą, że to zadziała, bo przecież do tej pory próbują i nie działa, to jak ma nagle zacząć
 • Nie chcą wyjść ze strefy komfortu, bo trzeba się nauczyć czegoś nowego i przede wszystkim to zastosować.
 • Nie potrzebują ani więcej zarabiać, ani podnieść ceny produktów.
 • Technika dawania upustów od 30% w górę jest dla nich wystarczająca, bo i tak mają tak dużą marżę, że mogą sobie pozwolić na obniżenie ceny nawet o 80%

Ostatnie pytania

Dlaczego 2 777zł. ?

Na jak długo zyskuję dostęp?

Czy tam są techniki NLP

Czy to jest opłata jednorazowa?

A co będzie, jeśli to u mnie nie zadziała?

Czy te techniki są etyczne.

Jeśli dotarłeś(aś) to tej sekcji to mam niespodziankę. Nic już więcej dla Ciebie nie mam, poza tym, co poniżej. Kliknij zatem w wybrany zielony przycisk i do zobaczenia po drugiej stronie.

A, zapomniałbym, jest jeszcze coś. Za jakiś czas zgłoszę się do Ciebie z prośbą o wystawienie dobrej laurki za szkolenie. Takiej, jak te zawarte w części "opinie klientów". Bo wiem, co jest zawarte w kursie i wiem z góry, jaka będzie Twoja ocena :) I od razu dziękuję.

Proponuję Ci "nieśmiertelny" dostęp do OPCJI NR 1 lub OPCJI NR 2 za całkiem rozsądną cenę...

...zapłacisz...

OPCJA NR 1

WIRTUOZ SPRZEDAŻY XXL płatność jednorazowa

wersja "100% od zaraz"


Dostęp nieograniczony do WSZYSTKICH szkoleń wymienionych w sekcji "OPCJA nr 1"

Wszystkie kursy dostępne "100% od zaraz", bezpośrednio po zalogowaniu się do systemu.RAZEM 4 662 zł.

2 777 zł. jednorazowo

OPCJA NR 2

WIRTUOZ SPRZEDAŻY VIP ALL INCLUSIVE

płatność co 12 miesięcy


Dostęp nieograniczony do WSZYSTKICH obecnych szkoleń i WSZYSTKICH, które powstaną w przyszłości, niezależnie od ich ilości

Wszystkie lekcje dostępne "100% od zaraz", bezpośrednio po zalogowaniu się do systemu.RAZEM  8 586 zł.

2 777 zł. na 12 m-cy, płatność kartą

Istnieją setki wymówek, aby czegoś "nie zrobić". 

Jeśli jeszcze to czytasz i jeszcze nie jesteś w sklepie to na koniec opowiem Ci historię. Wstrząsnę Tobą, dam Ci ostatniego "kopa" na drogę.

Jechałem kiedyś samochodem i zobaczyłem na drodze psa. Potrącił go samochód i przetrącił kręgosłup. Biedna psina na dwóch przednich sprawnych łapach wlokła bezwładny korpus i wleczące się tylne nogi do domu. Widok był przerażający, przeszywający serce, bolesny.

Udałem, że nie widzę...

... i pojechałem dalej. Przecież to mnie nie dotyczy, to nie mój pies. Na pewno ma właściciela. Nie mam czasu się zatrzymać. Nie mam czasu wyjść z bezpiecznego samochodu i zabrać się za coś, o czym nie mam zielonego pojęcia, nie wiem, jak mu pomóc, nie wiem jak to zrobić. Nie umiem, nie dam rady, nie potrzebuję tego, następnym razem tak zrobię, lepiej jak nie będę się wychylał...

Znalazłem mnóstwo wymówek. Odjechałem.

Teraz płaczę...

... na każde wspomnienie tamtej sytuacji. I oddałbym wszelkie pieniądze, aby to naprawić. Ale ta chwila uciekła, już się nie powtórzy, szansa przepadła.

Lepiej się cieszyć z czegoś co zrobiłem, niż żałować, że czegoś nie zrobiłem. 

Nie ratujesz psa, zapewne nie ratujesz też czyjegoś życia. Ale masz dziś tą jedną szansę, aby coś zmienić.

Chcesz dalej martwić się o nowe kontakty i potencjalnych klientów?

Chcesz wciąż drżeć, kiedy klient zaczyna mówić "NIE"?

Chesz się dalej zastawiać, dlaczego tak trudno coś sprzedać a dlaczego tak łatwo przychodzi to konkurencji?

Chcesz dalej jeść zimne obiady o 21:00, bo dopiero wtedy przychodzisz z pracy?

Chcesz widzieć bliskich tylko w niedzielne popołudnia, kiedy już w weekend odeśpisz cały tydzień?​

Jeśli odpowiedziałeś(aś) 5 x NIE, to masz już tylko wyjście

OPCJA NR 1

WIRTUOZ SPRZEDAŻY XXL płatność jednorazowa

wersja "100% od zaraz"


Dostęp nieograniczony do WSZYSTKICH szkoleń wymienionych w sekcji "OPCJA nr 1"

Wszystkie kursy dostępne "100% od zaraz", bezpośrednio po zalogowaniu się do systemu.RAZEM 4 662 zł.

2 777 zł. jednorazowo

OPCJA NR 2

WIRTUOZ SPRZEDAŻY VIP ALL INCLUSIVE

płatność co 12 miesięcy


Dostęp nieograniczony do WSZYSTKICH obecnych szkoleń i WSZYSTKICH, które powstaną w przyszłości, niezależnie od ich ilości

Wszystkie lekcje dostępne "100% od zaraz", bezpośrednio po zalogowaniu się do systemu.RAZEM  8 586 zł.

2 777 zł. na 12 m-cy, płatność kartą

>